פרס מטעם העמותה להנצחת דני ויוסי ספיר ז"ל ליאיר ליטביץ

15.11.2011 07:13
פרס מטעם העמותה להנצחת דני ויוסי ספיר ז"ל ליאיר ליטביץ


הפרס הוא מטעם העמותה להנצחת דני ויוסי ספיר ז"ל, שיריונאים שנפלו במלחמת יום הכיפורים. כל שנה מקבלים את הפרס שני חקלאים מצטיינים ביוזמה ובחדשנות ושני מדריכים ממשרד החקלאות. לראשנה הפרס ניתן לעוסק בתחום הכלכלה חברנו יאיר ליטביץ. הטקס התקיים בלטרון בתחילת חודש נובמבר 2011.פרס מטעם העמותה להנצחת דני ויוסי ספיר ז"ל ליאיר ליטביץ

פרס מטעם העמותה להנצחת דני ויוסי ספיר ז"ל ליאיר ליטביץ

פרס מטעם העמותה להנצחת דני ויוסי ספיר ז"ל ליאיר ליטביץ

דברי התודה של יאיר ליטביץ בסיום הטכס:
כלוחם שריון בעברי מעמדת המפקד בצריח הטנק שכלתי חברים רבים, ואני חש אחוות לוחמים אמיתית עם דן ויוסי ספיר ז"ל.
הייתי בין מקימי יחידת קציני הקישור למשפחות שכולות בשריון, ליוויתי במשך שנים משפחות שבחרתי, היו אלה משפחות קשות יום וכבויות מבט ורק בהזכירנו ביחד את החלל יקירם אורו עיניהם. בשנת 2005 בכנס הזכרון  של גדוד הסיור עליו נמניתי במלחמת יום הכיפורים הגיעו מאות אנשים מהם עשרות צבאו עלי בתקווה למצוא פיסת מידע נוספת אודות יקירם.  גם עיניהם אורו בהזכרנו יחד ביקירם שנפל.
הבנתי באופן הכי מוחשי שלהנצחה ומורשת אין מימד של זמן. ואתם חברי  העמותה להנצחת דני ויוסי ספיר ז"ל עושים עבודת קודש שהיא גם הנצחה וגם מורשת.
ובקשתי לכם, אל תרפו, תראו כל שנה כאילו היא השנה הראשונה.
תודה לכם על שזיכיתם אותנו בפרס על הישגינו בתחום החקלאות. לא עבדנו על מנת לקבל פרס אבל לא אסתיר את הסיפוק הגדול שעבודתנו זוכה להוקרה על ידכם ועבורי אישית מרגשת במיוחד.

לחברי, חברי הנהלת שה"ם ולעומד בראש האירגון מר חנן בזק, תודה על בחירתכם, תודה על חברות נפלאה ואיחולינו שתמשיכו כדרככם לפרוץ נתיבים חדשים לחקלאות ולחקלאים, ואנו משוכנעים שבמהרה יהפכו נתיבים אלה לדרך המלך לתפארת החקלאות ולתפארת מדינת ישראל.
לאלוף מיל. חיים ארז יו"ר עמותת יד לשריון, מפקדי בעבר וחברי בהווה, מורי ורבי בכל הקשור ללוחמת שריון, תודה על שכיבדת אותנו בבואך ותודה על ברכתך החמה אלי.
לאורחינו היקרים, חברים וידידים, חברי העמותה להנצחת האחים ספיר ז"ל, חברי וידידי השיריונאים חברי עמותת יד לשריון, עובדי משרד החקלאות בעבר ובהווה, ולבסוף אחרונים אך גם ראשונים – בני משפחה יקרים מהטף ועד הבוגרים כולכם תבואו על הברכה והתודה על שבאתם וכבדתם אותנו בטקס מרגש זה ושיחד יכולנו לזכור את האחים שלא זכו להיות בינינו.
לכולם כולם שוב תודה.אבי רביב
הוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה

 הקמת האתר וניהולו ע"י עפר דרורי